Blog erotyczny dla wymagających

Wszystko o seksie i seksualności
Masturbatory

Jaki masturbator wybrać?

Mężczyźni pozbawieni seksu często ograniczają się do zaspokajania potrzeb „własnoręcznie”. Jest to z pewnością najbardziej popularna i przede wszystkim najtańsza forma zaspokojenia. Wystarczy wolna przestrzeń i dobry film. Jeśli jednak masz już dość przysłowiowej jazdy na ręcznym możesz zdecydować się na nowoczesną formę zaspokojenia, która zapewni Ci niesamowite doznania, a przede wszystkim pobudzi Twoją wyobraźnię.

Masturbatory Fleshlight to niezawodne rozwiązanie dla wszystkich singli oraz mężczyzn, którzy lubią eksperymentować. Sprawdzą się zarówno w samodzielnej zabawie, jak również podczas stosunku z partnerką. Pozwolą raz na zawsze wygonić z łóżka nudę i rutynę. Jeśli dopiero wkraczasz w barwny świat masturbatorów podpowiemy Ci, co możesz wybrać dla osiągnięcia niezapomnianych doznań.

Sztuczna pochwa – jest to propozycja kierowana dla mężczyzn, którzy pragną podczas masturbacji poczuć się jak w trakcie stosunku. Sztuczne pochwy najnowszej generacji swą strukturą do złudzenia przypominają prawdziwą skórę, dzięki czemu w chwili uniesienia poczujesz się jak w trakcie seksu z prawdziwą boginią. Dodatkowa opcja wibracji sprawia, że doznania są intensywne, a osiągnięty orgazm pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o standardowej masturbacji. Sex shopy posiadają szeroką ofertę sztucznych pochw, tak by każdy mężczyzna dobrał odpowiadający mu rozmiar i wygląd.

Jajeczka – masturbatory w kształcie jajek to propozycja dla mężczyzn ceniących sobie przede wszystkim dyskrecję. Zabawka wygląda całkowicie niewinnie, do czasu, aż nie zajrzysz do jej wnętrza. Większość producentów oferuje zestawy sześciu jajeczek, a każde z nich ma odmienne wnętrze. Liczne wypustki, rolki i masażery pozwolą Ci dobrać jajeczko odpowiadające Twoim upodobaniom, a co najważniejsze, nikt nie domyśli się, że to gadżet erotyczny.

Sztuczne usta – masturbator ten kierowany jest w szczególności do mężczyzn, którym marzy się głęboki seks oralny z finiszem w ustach. Jeśli Twoja partnerka nie zgadza się na pełną penetrację ust powinieneś sięgnąć po ten produkt. Sztuczne usta pozwolą Ci poczuć się jak prawdziwy ogier z najostrzejszych filmów porno. To Ty będziesz decydował o tym, jak głęboko włożysz penisa, a znajdujące się wewnątrz wypustki dodatkowo wzmocnią doznania.

Jak widzisz oferta masturbatorów jest naprawdę bogata. Zastanów się zatem, czy w dalszym ciągu chcesz zadowalać się ręką, czy jednak chciałbyś poczuć coś więcej. Odrobina lubrykanta i  jeden z wyżej wymienionych masturbatorów pozwolą Ci wkroczyć w nowy wymiar doznań, które z pewnością Cię zaskoczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *